veer-1

Products

Forcimi i energjisë së lëvizshme

Përshkrim i shkurtër::

Model:  BE-B01

Capacity:  5000 mAh

Battery:  Polymer 

Dimension:  6.5*1.5*14.5 cm

Weight:  156 g

Material:  Fireproof ABS

Input:  DC 5V⎓2A

Output:  DC 5V⎓2.1A

Cable Port:  Micro USB, Lightning, Type C 3cables

Cycle Life:  500 times


Detajet e produktit

Specifikimet

Model
BE-B01
Capacity 5000 mAh
Battery Polymer
Material Fireproof ABS
Dimension 6.5*1.5*14.5 cm
Weight 156 g
Input DC 5V⎓2A
Output DC 5V⎓2.1A
Cable Port Micro USB, Lightning, Type C 3cables
Cycle Life 500 times

  • Previous:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni